
Programmamanager Blended Leren
Opdrachtgever: Neerlands Diep
Locatie: Utrecht
Tijd: 16 uur per week
Ervaring: Senior
Flex+, Detachering of ZZP
Start: 1-3-2026
Duur: 12 maanden
Deadline: 2-2-2026
Deze opdracht kan alleen worden uitgevoerd op detacheringsbasis of via een FlexPlus+ constructie met Dé Nova.
n een continu veranderende omgeving benut jij als daadkrachtige Product Owner jouw leiderschap en visie om het ontwikkelteam te begeleiden bij het creëren van effectieve (leer)interventies. Deze interventies zorgen ervoor dat medewerkers de juiste kennis en vaardigheden en het gewenste gedrag hebben om hun werk optimaal uit te voeren. Zo worden prestaties zichtbaar en meetbaar verbeterd.
Als Product Owner Leren & Presteren ben jij verantwoordelijk voor het maximaliseren van de waarde van opleidingen en leerinterventies voor onze Hoofdconducteurs, Service Stations, Veiligheid & Service en NS International. Je vertaalt de behoeften van de business naar concrete resultaten, samen met je team en je stakeholders. Je werkt nauw samen met je team, de scrummaster, andere PO’s binnen Leren, ketenpartners en de business. Samenwerken zit in jouw DNA.
Je geeft duidelijk richting en stuurt op impactvolle uitkomsten. Je gaat altijd op zoek naar de vraag achter de vraag, prioriteert samen met stakeholders en zorgt dat het team zich focust op dat wat de grootste waarde levert. Tegengas geven hoort daarbij, net zo goed als doorpakken. Je werkt vanuit een agile mindset.
Marieke: “Als Product Owner Leren & Presteren ben je verantwoordelijk voor het realiseren van de maximale waarde van de opleidingen en leerinterventies voor Hoofdconducteurs, Service Stations én Veiligheid & Service. Zo geef je vorm aan de werkzaamheden van het team, conform de behoefte van en afspraken met de business. Jij werkt aan professioneel vakmanschap voor NS, vandaag én morgen! Waar veel PO-rollen enkel om IT draaien, is dit een rol waarin je verantwoordelijk bent voor een portfolio gevuld met leerinterventies.”
Wat je als Product Owner Leren & Presteren gaat doen:

Opdrachtgever: Neerlands Diep
Locatie: Utrecht
Tijd: 16 uur per week
Ervaring: Senior
Flex+, Detachering of ZZP
Start: 1-3-2026
Duur: 12 maanden
Deadline: 2-2-2026

Opdrachtgever: Stichting Gilde Opleidingen
Locatie: Nederland
Tijd: 16 uur per week
Ervaring: Medior
Flex+ of Detachering
Start: z.s.m.
Duur: tot 4-6 maanden
Deadline: 5-2-2026

Opdrachtgever: VNG
Locatie: Hybride
Tijd: 24 uur per week
Ervaring: Medior
ZZP, Flex+ of Detachering
Start: z.s.m.
Duur: tot 4-6 maanden
Deadline: 30-01-2026