Dé Nova Learning

Nieuws

Opdracht: Adviseur Leren & Ontwikkelen

Opdrachten

Specialist Learning & Communicatie

Opdrachtgever: Huurcommissie

Opdracht

Als Adviseur Leren en Ontwikkelen (L&O)  adviseer je de organisatie op tactisch niveau en ben je mede verantwoordelijk voor het ontwikkelen, evalueren en onderhouden van het opleidingsaanbod. Je krijgt onder meer het buddynetwerk en het Huurrecht Curriculum onder je hoede en bent aanspreekpunt voor interne klanten (managers). Je adviseert leidinggevenden over ontwikkelvraagstukken, trainingen en opleidingsplannen. Je ontwikkelt zelf opleidingsaanbod met interne docenten en/of werkt hiervoor samen met externe partijen. Je levert bijdragen aan de ontwikkeling van de Leer- en Ontwikkelcampus (LMS) en de informatievoorziening in het algemeen. Je treedt als opdrachtgever op richting externe partijen.

Werkzaamheden

  • Beheren van inhoudelijke dossiers; aanspreekpunt zijn, vervolgstappen bepalen en de adviseur en ondersteuner aansturen.
  • Adviseren van managers en medewerkers bij ontwikkelvraagstukken en opstellen van opleidingsadviezen.
  • Behandelen van complexe inkooptrajecten.
  • Evalueren van opleidingstrajecten met deelnemers en aanbieders en verbeteringen doorvoeren.
  • Bijdragen aan informatievoorziening: nieuwsberichten bedenken en schrijven voor het intranet.
  • Ontwikkelen en beheren van de Leer- en Ontwikkelcampus (LMS) samen met collega’s.
  • Zorg dragen voor de doorontwikkeling van het curriculum.
  • Werkzaamheden uitvoeren in een opdrachtgevende en financiële rol voor grote dossiers zoals onboarding.
  • Doorontwikkelen van het opleidingsbeleid en/of nieuw beleid opstellen rondom leren en ontwikkelen.
  • Onderhouden van contacten met aanbieders en het L&O-netwerk.
  • Kartrekken van doorontwikkeling van processen rondom leren en ontwikkelen en de academie, passend bij rijksbrede ontwikkelingen.

Eisen

  • Een gerichte opleiding op minimaal hbo-niveau (bijv. onderwijskunde) en/of aantoonbare kennis van leren & ontwikkelen.
  • Up-to-date kennis en ervaring met het uitwerken en signaleren van leer- en ontwikkelvragen.
  • Minimaal 5 jaar ervaring met advisering over leren en ontwikkelen.
  • Uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling.
  • Zorgvuldig, in staat om overzicht te bewaren, goed kunnen coördineren en schakelen tussen meerdere taken en projecten.
  • Gewend om te adviseren aan hoger management.
  • Gericht op samenwerking, maar ook uitstekend zelfstandig kunnen werken.
  • Ervaring met projectmatig werken en in staat om zelf doelen te stellen en anderen hierin mee te nemen.
  • Ervaring met complexe opleidingskundige inkooptrajecten.
  • Ruime ervaring met het opstellen en bijhouden van opleidingsbeleid.

Competenties:

  • Analytisch vermogen en goed kunnen doorvragen om tot effectieve leerinterventies te komen.
  • Communicatief sterk, zowel schriftelijk als mondeling.
  • Zorgvuldig werken en het overzicht bewaren.
  • Coördinerend vermogen en flexibel kunnen schakelen tussen taken en projecten.
  • Samenwerken en netwerken, maar ook zelfstandig kunnen werken.
  • Projectmatig werken en doelgericht handelen.

Extra informatie

  • Locatie Den Haag, thuis werken is bespreekbaar
  • 6 maanden, start is zsm, optie op verlenging.

Hoe te reageren?

Een recente CV en op de opdracht gericht (NL) met 2 referenten + contactgegevens. 
Voeg in je CV een korte motivatiebrief (incl. je beschikbaarheid en eventueel geplande vakanties) in Word toe waarin je ingaat op:

  • Waarom deze opdracht je aanspreekt
  • Toelichting per functie eis

Interesse in deze opdracht?

Reageer direct.

"*" geeft vereiste velden aan

Naam*
MM slash DD slash JJJJ
Adres*
DD slash MM slash JJJJ
Max. bestandsgrootte: 15 MB.

Meer nieuws

Kerst 2025

Vind je Ikigai 1. Begin met vier cirkels Neem een groot vel papier en teken vier overlappende cirkels. Neem de onderstaande titels over. Vul elke cirkel met ideeën, woorden, of plaatjes. Wat je leuk vindt: Denk aan activiteiten waar je blij van wordt, die je energie geven en waar je

Lees meer »

Van flexibele schil naar verbindende kern

Door Annemijn Storm Op donderdagmiddag 18 april organiseerde Dé Nova Learning een inspiratiebijeenkomst voor het vaste en flexibele team van L&D-professionals. Het thema was: in harmonie met binnen en buiten. Hoe blijf je ondanks (of dankzij) alle ruis in verbinding met jezelf en anderen? Een retorische vraag die zichzelf blijft

Lees meer »

Nieuwe Collega, Eline!

Wij zijn super blij met de komst van Eline Terpstra, onze nieuwe onderwijskundige stagiaire. Ze stelt zichzelf graag aan jullie voor. Kun je iets vertellen over jezelf? Hi! Ik ben Eline Terpstra, 26 jaar en woon in Utrecht. Na de pre-master gevolgd te hebben, doe ik op dit moment de

Lees meer »